ART / Watercolor paintings & Drawings / Graphite drawing 12871451
nr 1287 1451
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Acke Åslund (1881-1958), Sweden. Signed, dated 1922, blyerts på papper, ca 28x42 cm,
GRAPHITE DRAWING, Signerad, daterad 1922, blyerts på papper, ca 28x42 cm
Withdrawn
Monday November 11 2019
at 18:04:59
Acke Ã…slund
Read more about Acke Ã…slund